Tekken 250 R-LINE 2023

20628
150.675 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

ТЕКЕН 250
Цена: 2.450e
СПЕЦИФИКАЦИИ

Тип на мотор4 тактен 250цц 6 брзини
Тип на ладењеУљено ладење
Сооднос на компресија9.0: 1
Максимален излез22hp / 7500 вртежи во минута
Максимален вртежен момент17,0 Nm / 6000 вртежи во минут
Тип на бандажиАлуминиумски

Дополнителна опрема вклучена во цената:
  • Странични Куфери
  • Заден Куфер
  • Ветробран
  • Алуминиумски бандажи
ДИМЕНЗИЈА

Должина Х Ширина Х Висина
2200 mm X 880 mm X 1170 mm
Основа на тркала
1360 мм
Нето маса
132 кг
Палење
CDI

ПРЕНОСЛИВОСТ

Менувач
6 Брзини
Систем за стартување
Електричен и курбла

СУСПЕНЗИЈА

Суспензија (предна)
Амортизер со превртена вилушка
Суспензија (задна)
Моношок со ProLinг
Тип на сопирачка (предна)
Диск 260мм, дебеломер со 2 тенџериња, хидраулични
Тип на сопирачка (задна)
Диск 210 мм, дебеломер за 1 тенџере, хидрауличен
Големина на гумата (предна / задна)

Предни 110/90-17 / Задни 130/80-17
Капацитет на гориво
13,5 литри
Зачувајте го овој производ за подоцна