ZONTES 310 X1

19897
239.788 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
СпецификацииМоделZONTES X1
Должина x Ширина x Висина2050 * 755 * 1326mm
Мотор312 cm3 4T
Тип на Машина
Single cylinder
Тежина149 kg
ЛадењеВодено
Јачина на мотор34.9 hp
Резервоар19 L
ПалењеEFI BOSCH
ПреносЛанчен - 6 Брзини
Суспензија F/RF - Телескопска / R - Хидраулична INVERTED

Димензија на гума (напред)
100/70/17
Димензија на гума (назад)
160/60/17
Тип на Кочници
Диск
Додатна опремаСпорт/Еко Mode
Зачувајте го овој производ за подоцна