ZONTES ZT350 V1 2023

20701
282.900 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
СпецификацииМоделZONTES ZT350 V1 2023
Должина x Ширина x Висина2034 * 755 * 1096mm
Мотор348 cm3 4T
Тип на Машина
Single cylinder
Тежина176 kg
ЛадењеВодено
Јачина на мотор39.5 hp
Резервоар15 L
ПалењеEFI BOSCH
ПреносЛанчен - 6 Брзини
Суспензија F/RF - Телескопска / R - Хидраулична INVERTED

Димензија на гума (напред)
120/70/17
Димензија на гума (назад)
180/55/17
Тип на Кочници
Диск
Додатна опремаСпорт/Еко Mode
Зачувајте го овој производ за подоцна