ZONTES ZT350 T 2023

20700
282.900 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
СпецификацииМоделZONTES ZT350 T 2023
Должина x Ширина x Висина2034 * 755 * 1096mm
Мотор348 cm3 4T
Тип на Машина
Single cylinder
Тежина165 kg
ЛадењеВодено
Јачина на мотор38.9 hp
Резервоар19 L
ПалењеEFI BOSCH
ПреносЛанчен - 6 Брзини
Суспензија F/RF - Телескопска / R - Хидраулична INVERTED

Димензија на гума (напред)
110/70/R17
Димензија на гума (назад)
160/60/R17
Тип на Кочници
Диск
Додатна опремаСпорт/Еко Mode
Зачувајте го овој производ за подоцна