ZONTES ZT350 R1 2023

20699
282.900 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Технички
Спецификации
на машина
МоделZONTES 350 R1
Материјал на цилиндерАлуминиум
Број на цилиндриЕден цилиндар 348 cm3
Вентили4
Тип на ладење
Водено
Bore x Stroke84.5mm x 62mm
Компресија12.3:1
ПалењеЕлектрично
Брзини6
Систем на горивоEFI BOSCH
СпецификацииМоќност39 HP @ 9500RPM
Должина x Ширина x Висина2085 * 850 * 1320mm
Момент на сила32.8 Nm
Предна СуспензијаИнврертирана телескопска виљушка
Задна СуспензијаМоношок
Предна Запирачка320мм диск со два клипа ABS калипер
Задна Запирачка265мм диск со еден клип ABS калипер
Гуми и димензииПредни гуми120/70-17
Задни гуми160/60-17
БандажиАлуминиумски
Меѓуоскино растојание1390мм
Резервоар15 Л
Маса165 кг
Носивост167 кг

Зачувајте го овој производ за подоцна