ZONTES ZT350 GK 2023

20698
276.750 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

СпецификацииМоделZONTES 350 GK 2023
Должина x Ширина x Висина2070 * 845 * 1120mm
Мотор348 cm3
Момент на сила32.8 Nm
Тип на Машина
Single cylinder 4T
Тежина188 kg
ЛадењеВодено
Јачина на мотор38.9 HP (28.4KW) @ 9500RPM
Резервоар19 L
Систем на горивоEFI BOSCH

Димензија на гума (напред)
120/70-ZR17
Димензија на гума (назад)
160/60-ZR17
Тип на Кочници
Диск ABS
Додатна опремаСпорт/Еко Mode
Зачувајте го овој производ за подоцна