ZONTES ZT310T-M

20702
282.900 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Спецификации на мотор:

Кубикажа
310cc
Bore X Stroke
72x76
Систем на горивоBOSCH 6.0 EFI
Компресија11.8:1
Тип на моторЕден цилиндар, DOHC, 4 вентили
ЛадењеВодено Ладење
Моќност33 hp @ 7500rpm
Момент на сила32 Nm @ 5500rpm

Димензии и маса:

Димензии2010х770х1350 мм
Тип на рамкаПојачан челик
Капацитет на резервоар12 Л
Растојание од под168 мм
Маса168 кг
Висина на седиште760 мм
Wheelbase1390 mm

Суспензија и Гуми:

ABS СистемBOSCH 9.1 M независен преден/заден АВЅ
Предни запирачки265мм диск со ZONTES двоен клип-хидрулично активиран
Задни запирачки265мм диск со ZONTES клип-хидрулично активиран
Предна суспензија109мм телескопска виљушка
Задна суспензијаДвоен амортизер 86мм travel
Предна гума110/80 -R14
Задна гума140/70-R14

Вградена Технологија:

Предно светлоLED
ЖмигавциLED
ШтопLED
Панел на инструментиLED
Keyless системДА
Индикатор на брзиниДА
Систем на возењеЕКО/СПОРТ
Дигитален панелДА
Ноќно светлоДА
Алуминимуски бандажиДА
USB портаДА
ABSДА
TPMSДА
Зачувајте го овој производ за подоцна