TRINX KIWI 1.0

18213
2.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
UPC: 18213
Brand: TRINX

Велосипедот е наменет за деца на возраст од 2 до 5 години.

Помошни тркалаНема
Големина на тркало12 инчи
Материјал на рамАлуминиум
Материјал на виљушкаЧелик
Тежина3.9 кгЗачувајте го овој производ за подоцна