ODES ASSAILANT 850 ATV

18730
562.110 мкд
Моментално недостапен
1
Детали за производотСпецификации Модел: ASSAILANT 850 ATV (EFI, EPS, CVtech) Мотор: V2 цилиндар, 4-тактен, SOHC, водено ладен Зафатнина: 800 кубика Макс. Моќност: LoF: 48 kW / 65 КС Макс. Вртежен момент: 73 Nm (5.000 вртежи во минута) Максимална брзина: LoF: 105 km/h Капацитет на резервоарот: 26 l Пренос: CVT Возење: 2WD-4WD тротоарот тежина: 475 кг Макс. Бруто тежина на возилото: 642 кг Стартер: електричен Палење: IDI Сопирачка напред: Хидрауличен диск кочница Задна сопирачка: Хидраулична диск сопирачка Седишта: 2 должина: 2.326 mm Ширина: 1.178 mm Висина: 1.430 mm Висина на седиштето: 1.000 mm Меѓуоскино растојание: 1.509 mm Расчистување од земја: 295 mm Големина на предната гума: 26 × 9-14 Големина на задната гума: 26 × 11-14 Бандаж: алуминиум карактеристики: LED фар EPS (електрично серво волан) Ниско и високо, намалување предниот дел на крик (должина околу 15 m) кука за влечење преден диференцијал електрично блокиран Заштитници за раце потпирач за грб Полица за багаж напред и назад LCD кокпит USB за полнење на паметни телефони 12V врска влез LOF екстра
Зачувајте го овој производ за подоцна