OBOR MIKE BEAR 29X2.35

20643
1.650 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Спецификација:

Димензија: 29×2.35
БојаBLK SKIN WALL
Технологијаnylon belt protection
Зачувајте го овој производ за подоцна