OBOR MIKE BEAR 26X2.25

20641
1.450 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Спецификација:

Димензија: 26×2.25
БојаBLK SKIN WALL
Технологијаnylon belt protection
Зачувајте го овој производ за подоцна