HMC CLICK 200

20905
122.385 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
МОДЕЛHMC CLICK 200
Компресија9.2:1
Потрошувачка на гориво2.9L/100KM
Капацитет на резервоар5.5L
Димензии1970(L)x660(W)x1110(H)
Основа на тркало1340
Нето маса110
Максимална тежина150
Предна гума90/80-14
Задна гума100/80-13
Сопирачкизаден диск, предна гуртна
Суспензијадвојна предна/задна eдинична
Висина на седиште770мм
Зачувајте го овој производ за подоцна