HMC ADV 200

20904
144.525 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
МОДЕЛHMC ADV 200
Компресија9.2:1
Потрошувачка на гориво2.9L/100KM
Капацитет на резервоар7.2L
Димензии1960(L)x740(W)x1200(H)
Основа на тркало1350
Нето маса119
Максимална тежина150
Предна гума110/80-14
Задна гума130/70-13
Сопирачкизаден диск, предна гуртна
Суспензијадвојна предна/задна
Висина на седиште830мм
Зачувајте го овој производ за подоцна