HMC 300 PRO

21442
122.385 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
Тип на мотор:300,single cylinder,air-cooled, four-stroke, CDI,ZONGSHEN ZS167FMM
Сооднос на компресија:8.7:1
Максимална моќ: (hp/r/min)14 / 7000
Макс.вретежен момент: (N.m/r/min):16.5/5500
Макс брзина:(Km/h):103
Подмачкување:Pressure ,splash
Тип на маенувач:Мануелен
Палење:C.D.I
Сиситем на палење:Електричен/Курбла
Сиситем на пренос:Ланец
Шасија
Предни амортизери:хидраулични/спирала
Задни амортизер:хидраулични/спирала
Предна вилушка:челик
Предни кочници:Диск
Задни кочници:Гуртна
Предна гума:80/100-21
Задна гума:110/100-18
Ауспух:Алуминиум
Агол на управувачка глава:48°
Преден нносач:N/A
Среден носач:N/A
Заден носач:Мал заден носач+Алуминиумска рачка
Систем против кражба:
N/A
Mp3:N/A
Акумулатор:12V6.5Ah
ДИМЕНЗИИ
L X W X H (mm):1980×785×1420
Висина на седиште:(mm):880
Меѓуоскино растојание:(mm):1320
Мин. висина од земја:(mm):280
Макс. дозволена тежина: (kg):150
Капацитет на патници:2
Тежина: (kg):112
Масло во мототр: (L):1.1
Капацитет на резервоар: (L):10
Зачувајте го овој производ за подоцна