HAMACHI NAKED 14

17953
116.235 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
UPC: 17953
Brand: Hamachi
Мотор модел 
Hamachi 48cm²
Тип на мотор 
Едноцилиндричен, 4-тактен, воздушно ладење
Макс. Моќност
(KW/(r/min))) 3,7KW[7500±350r/min]
Макс. Вртежен момент
 (N·m/(r/min)) 4,8/N.m / 5500 (r/min)
 палење
CDI
Стартувајте го електричен
систем/кик старт
Димензии (мм) 
1750*760*1020
Меѓуоскино растојание (мм) 
1210
Мин. Расчистување (мм) 
145
Сува тежина (kg) 
104
Макс. Товар (кг) 
150
Сува тежина (kg) 
104
Големина на гумата (предна/задна) 
 120-70-14/120-70-14
Висина на седиштето (мм)
835
Зачувајте го овој производ за подоцна