HAMACHI EXTREME 300 PRO

20332
150.675 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
Тип на мотор300,single cylinder,air-cooled, four-stroke, CDI
Кубикажа298 цм3
Компресија9,2 : 1
Макс. Јачина (kw/r/min)17.5HP /7000
Макс. Брзина (Km/h):99
Подмачкување:Pressure ,splash
Менувач:Рачен
Палење:C.D.I
Системи на палење:Electric/Kick start
Систем на пренос:Chain drive
Шасија
Преден амортизер:Хидраулични
Заден амортизер:Хидраулични
Chassis structure:Cradle type
Задна вила:Железна
Предна кочница:Диск
Задна Кочница:Диск
Предна гума:90/100-21
Задна гума:110/100-18
Издув:Алуминиумски
Акумулатор:12V6.5Ah
Димензии
L X W X H (mm):2100х810х1280
Висина на седиштето (mm):960
Меѓуоскино растојание (mm):1470
Минимален клиренсe (mm):300
Номинална максимална маса на товар (kg):150
Капацитет за патници:2 Persons
Сува Маса (kg):132,5
Вкупен капацитет на масло (L):1.2Л
Волумен на резервоарот за гориво6,5 Л
Зачувајте го овој производ за подоцна