HAMACHI ET-A1 GT 14A ( 60 батерии x 0,2333 ма )

SKU 18403
28.590 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Подобрена GT верзија од веќе бараниот HAMACHI ET-A1 , која може да се пофали со својот 18 амперски спортски контролер и неверојатната литиумска батерија од 14 ампер часа, со кои HAMACHI ET-A1 GT се вбројува во врвот на светските електрични тротинети со своите перформанси.

МОДЕЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ СЕДИШТЕ.

Модел - HAMACHI ET-A1 GT
Мотор:
Номинална моќност - 400W
Максимална моќност - 800W
Предна/Задна кочница Диск/Диск
Батерија - Литиумска 36V . 14 Ah ( 60 батерии x 0,2333 ма )
Конструкција - Алуминиум
Големина на тркала - 10"
Максимална брзина 30 km/h
Обсег со полна батерија: 30-40 km
Максимален нагиб на искачување - 20°
Носивост - 120 kg
Тежина - 20 kg
Има предни и задни амортизери

Овластен сервис за тротинети е ХЕМИ МОТОРС СКОПЈЕ

Зачувајте го овој производ за подоцна