HAMACHI CP1500 96V/20A

18797
91.635 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

Димензии Д/Ш/В: 1960x725x1115 mm

Мегуоскино растојание : 1500 mm

Мотор:1500 w

Батерија: 96V/20A Гел

Кочници предна/задна :Диск

Пренос: Автоматски

Максимална брзина: 45 км/ч

Бандажи предна/задна : Челични

Гуми предна/задна :3.00-10/3.00-10

Опсег: 70 км+

Зачувајте го овој производ за подоцна