HAMACHI BUCCANER 250-V

SKU 19262
183.885 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
СпецификацииМоделHAMACHI BUCCANER 250-V
Должина x Ширина x Висина2060x750x1090
Мотор250cc 4Т V2
Тип на МашинаV - Машина
ЛадењеВодено
Јачина на мотор13 kW x 8000 rpm
Резервоар14 L
ПалењеCDI
ПреносЛанчен - 5 Брзини
Суспензија F/R F - Телескопска / R - Хидраулична

Димензија на гума (напред)
100/80/17
Димензија на гума (назад)
130/90/15
Тип на Кочници
Диск
Зачувајте го овој производ за подоцна