Guma Mitas 130/70-12

6107
2.560 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
UPC: 6107
Brand: Mitas

Димензии: 130/70-12 M/C 56L TOURING FORCE - SC

Зачувајте го овој производ за подоцна