Гума Mitas внатрешна 3.50-10 / 3.00-10

11617
660 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
UPC: Sava

Артикалот го има на Залиха

Димензии: 3.50-10/3.00-10

Зачувајте го овој производ за подоцна