Гума Mitas внатрешна 120/90-130/80-18

11823
1.390 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
UPC: Sava

Артикалот го има на Залиха

Димензии: 120/90-130/80-18

Зачувајте го овој производ за подоцна