Гума MITAS внатрешна 2.75/3.00/3.25-18

11822
680 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
UPC: 2400000011101
Brand: Mitas

Димензии: 2.75/3.00/3.25-18 TR6

Зачувајте го овој производ за подоцна