Шпорет VOX-EHT 665

SKU 18016
12.590 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
  • Тип на шпорет: Eлектричен шпорет
  • Тип на рерна: TURBO Рерна со вентилатор
  • Капацитет на рерна: 65 l
  • Број на рингли 4: Ø80mm, Ø220mm, Ø145mm, Ø180mm
  • Енергетска класа A
  • Ширина 60 cm Димензии (ШxВxД) 60x85x60 cm
  • Боја: Бела
Зачувајте го овој производ за подоцна