Шпорет KONCAR-SE 6040 V.BR1

SKU 16162
11.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

– Енергетска класа: A
– Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
– Број на функции на рерната: 3 (0+3)
– Волумен на рерната: 72 l

Зачувајте го овој производ за подоцна