Шпорет GORENJE-EC5WG

SKU 19516
16.990 мкд
Моментално недостапен
1
Детали за производот

Енергетска класа: A Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 59,4 cm

Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал

Боја: Бела боја

Боја на рачката: Бела

Врата: Стакло

Класична шарка на вратата

Употреблив волумен на рерната: 68 l

Максимална површина на тавата за печење: 1.260 cm²

HomeMADE облик на рерната инспириран од обликот на традиционалните фурни на дрва

Облик на копчињата: Ергономски копчиња

Стаклокерамичка плоча

Зачувајте го овој производ за подоцна