Шпорет GORENJE-EC 6111 SG

16930
20.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

-Енергетска класа:A

-Димензии:(ШxВxД):60*85*60 cm

-Материјал на управувачката плоча: Лакиран метал

-Боја: Металик сива

-Боја на рачката: Сива металик

-Врата: Стакло

-Класична шарка на вратата


Зачувајте го овој производ за подоцна