Шпорет GORENJE-E 5121 WH

SKU 18788
15.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Eнергетска класа:A
  • Капацитет на рерната:68L
  • 4 рингли (1 екпрес)
  • 6 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Димензии:85х50х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна