Шпорет BEKO-FSS 67000 GW

SKU 16612
16.990 мкд
Моментално недостапен
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Eнергетска класа:А
  • Стаклокерамичка плотна
  • Капацитет на рерната:71L
  • 4 грејни зони
  • 4 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Индикатор за топлина
  • Димензии:85х60х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна