Шпорет BEKO-FSS 66001 GW

SKU 18718
12.990 мкд
Моментално недостапен
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Енергетска класа:A
  • Капацитет на фурната:71L
  • 4 рингли
  • 4 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Димензии: 85х60х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна