Шпорет BEKO-FSS 66000 W

SKU 15322
11.990 мкд
Моментално недостапен
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Eнергетска класа:A
  • Капацитет на рерната:71L
  • 4 рингли
  • 3 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Димензии:85х60х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна