Шпорет BEKO-FSS 57100 GW

18761
18.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Eнергетска класа:А
  • Капацитет на рерната:60L
  • Стаклокерамичка плотна
  • 4 грејни зони
  • 6 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Механички тајмер
  • Димензии:85х50х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна