Шпорет BEKO-FSE 66000 GS

15436
14.990 мкд
Моментално недостапен
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Eнергетска класа:A
  • Капацитет на рерната:66L
  • 4 рингли
  • 6 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Димензии:85х60х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна