Шорет BEKO-FSE 67300 GW

SKU 17757
19.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
  • Шпорет
  • Стаклокерамичка плотна
  • Мултифункционална рерна
  • Eнергетска класа:А
  • Капацитет на рерната:66L
  • 4 грејни зони
  • 6 функции на рерната
  • Механички контроли
  • Дигитален дисплеј
  • Димензии:85х60х60cm
Зачувајте го овој производ за подоцна