Уградна фурна ELEKTROLUX-EZB 3410 AOX

SKU 16667
11.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

ВГРАДЛИВА ФУРНА

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А

7 ПРОГРАМИ НА ПЕЧЕЊЕ

КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 57 Л

2 СТАКЛА НА ВРАТАТА

ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР И ЧАСОВНИК

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59/60/55

Зачувајте го овој производ за подоцна