Телевизор NEO-43VFS520

SKU 19499
14.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

NEO HD SMART LED TV

DISPLAY 43" (108CM) 16:9

SCREEN RESOLUTIION - 1920x1080 Full HD

400 HZ CMP

VIEWING ANGLE 178 [°]

BUILT IN WIFI NETWORK CARD

DIGITAL TUNNER:DVB-T/C

ENERGY CLASS - A+

Зачувајте го овој производ за подоцна