Телевизор LG-55 UN 70003 LA UHD

SKU 19552
28.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот

55''(139.7cm) UHD LED SMART TV

Резолуција:(3840 x 2160)

LG ThinQ Al

Active HDR

Ultra Surround

Direct LED

WebOS Smart TV

HDR10 Pro, 4K Upscaling

3x HDMI, 2x USB, RJ-45

DVB-C/T2/S2

Вграден Wi-Fi


Зачувајте го овој производ за подоцна