Телевизор LG-43 UN 73003 LC UHD

SKU 19583
23.990 мкд
Во Продавница
1
Детали за производот
 • 43"(108cm) 4K UHD LED SMART TV
 • Резолуција:(3840 x 2160)
 • Procesor Quad Core 4K
 • Ultra Surround
 • Image Quality Index Valuе 100Hz
 • DIRECT LED
 • LG ThinQ AI
 • HDR10 Pro
 • 4K Upscaling
 • webOS Smart TV
 • Google Assistant - Amazon Alexa
 • Mobile application
 • HDMI,USB,LAN,Cl Slot
 • DVB-C/T2/S/S2
 • Вграден Wi-Fi
Зачувајте го овој производ за подоцна